Magazynowanie mebli w Warszawie

Nasza kompleksowa oferta przeprowadzek uwzględnia także magazynowanie mebli w Warszawie. Dysponujemy obszerną przechowalnią mebli, dlatego też zatroszczymy się o powierzony nam dobytek nie tylko w czasie wykonywanej przez nas usługi transportu mienia, lecz także podczas wielu innych sytuacji, takich jak remont domu, oczekiwanie na nowe lokum czy też wyjazd. Jeśli sprzedałeś swój dom lub mieszkanie i jesteś na etapie szukania nowego lokalu, a nie masz co zrobić ze swoimi meblami czy sprzętem, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy świetne rozwiązanie dla osób, które chwilowo nie mają możliwości trzymania mebli u siebie. Troszczymy się o każdy aspekt związany z przeprowadzką mieszkania czy biura. Zapraszamy do kontaktu, nasi fachowcy są dostępni całodobowo i wykonają szczegółową wycenę usługi magazynowania mebli.

Jak przeprowadza się magazynowanie mebli?

Nasz magazyn znajduje się w Warszawie. Meble, które mają trafić do magazynu są profesjonalnie zabezpieczane, a następnie transportowane do specjalnych pojazdów, przystosowanych do przewozu ciężkich gabarytów. Po dowiezieniu na miejsce, sprzęt trafia do przygotowanych boksów. Oznaczone meble są oczywiście zamykane, a cały obiekt jest chroniony, można więc nie obawiać się kradzieży czy też zagubienia cennych przedmiotów. Kiedy klient będzie gotowy odebrać pozostawione mienie, zajmiemy się transportem mebli pod wskazany adres i zapewnimy bezpieczne ulokowanie w mieszkaniu, biurze czy innym dowolnym miejscu. Do licznych zalet magazynowania mebli należą między innymi: przystępna cena, profesjonalna obsługa doświadczonych osób, brak konieczności samodzielnego pakowania i transportowania dobytku, no i oczywiście całkowite bezpieczeństwo mebli.

Szczegółowa oferta magazynowania mebli

Oto, co jeszcze warto wiedzieć o naszej usłudze magazynowania mebli:

  • oferta magazynowania obejmuje ubezpieczenie mienia pozostawionego pod naszą pieczą,
  • zapewniamy nieograniczony dostęp do powierzchni naszej przechowalni mebli w Warszawie,
  • udostępniamy materiały do pakowania rzeczy,
  • służymy pomocą w zakresie załadunku, transportu przeprowadzki i rozładunku,
  • zapewniamy stuprocentowe bezpieczeństwo pozostawionego u nas mienia, m.in. dzięki stałemu monitoringowi,
  • gwarantujemy dobre warunki przechowalni mebli – będą znajdować się w czystych pomieszczeniach, o odpowiedniej wilgotności powietrza.
Przechowywanie mebli

Oferujemy krótko- i długoterminowe magazynowanie mebli oraz innego rodzaju mienia w odpowiednio przystosowanych do tego magazynach.

Magazynowanie mebli

Gdy nadejdzie czas, przetransportujemy powierzone nam meblepod wskazany adres.

Załadunek mebli

Usługa magazynowania mebli i innych sprzętów dostępna jest 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. ​