Przeprowadzki mieszkań i domów

Firma AKCES z Warszawy oferuje przeprowadzki mieszkań i domów. Jako grupa z wieloletnim doświadczeniem możemy zapewnić, że każdą przeprowadzkę przeprowadzamy w sposób komfortowy i bezstresowy, a przede wszystkim profesjonalny. Dbamy o każdy aspekt związany z procesem transportu dobytku. Dlatego wśród licznych świadczonych przez nas usług znajdują się przeprowadzki z pakowaniem.

Dlaczego warto zlecić nam pakowanie w trakcie przeprowadzki mieszkania lub domu?

Jednym z podstawowych aspektów udanej przeprowadzki mieszkania lub domu jest odpowiednie przygotowanie ładunku do transportu. Dlatego zlecając nam zapakowanie mebli, otrzymujesz całkowitą gwarancję bezpieczeństwa przewożonych przedmiotów. Oferujemy szeroki wachlarz usług, profesjonalną obsługę oraz dobrą organizację pracy. Do powierzonych nam zleceń zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując logistykę działań do typu obiektu, rodzaju przewożonych ładunków i potrzeb klienta.

Przeprowadzka całego mieszkania z firmą AKCES

Przeprowadzka całego mieszkania lub domu to zadanie, które wymaga współpracy profesjonalistów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, wybierasz usługi najwyższej jakości. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy zawsze pracują na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy zlecisz przewóz antyków, wymagający niezwykłej precyzji i ostrożności, transport szklanych, delikatnych przedmiotów, czy też przeniesienie mebli o dużych gabarytach – możesz być pewnym, że wszystko przebiegnie bezpiecznie. Transport mebli, dokumentów, sprzętu AGD czy urządzeń biurowych wykonujemy w sposób niezawodny i sprawny.

Jak uniknąć stresu w trakcie przeprowadzki domu lub mieszkania?

Dobrze wiemy o tym, że przeprowadzka domu lub mieszkania jest stresująca. Dlatego dbamy o komfort naszych klientów w trakcie prowadzonych prac. Między innymi dokładamy wszelkich starań, byś w jak najkrótszym czasie mógł powrócić do korzystania ze swojego lokalu.

Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka to duże wyzwanie dla domowników. Dzięki profesjonalnym usługom przeprowadzek prywatnych proces ten staje się znacznie łatwiejszy i szybszy. Obsługujemy cały przebieg przeprowadzki mieszkania – od zaplanowania, po pakowanie, transport, rozpakowanie, montaż oraz ustawienie przedmiotów i mebli na swoim miejscu. Ty musisz jedynie skontaktować się z nami i wybrać z oferty to, czego potrzebujesz.

Nasze zaplecze techniczne wykorzystywane do przeprowadzki domów i mieszkań

Odpowiednie zaplecze techniczne jest niezbędne do realizacji przeprowadzek domów oraz mieszkań. Dlatego posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów, dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Specjalistyczne pojazdy zapewniają przewożonym przedmiotom pełne bezpieczeństwo. Dzięki fachowej obsłudze Twoje mienie dotrze do nowego mieszkania w stanie nienaruszonym. Wiemy, jak zabezpieczyć Twój sprzęt RTV/AGD, meble i inne ważne dla Ciebie przedmioty. Zadzwoń do naszej siedziby w Warszawie, a weźmiemy na siebie wszystkie obowiązki związane z przeprowadzką mieszkania.

Przeprowadzki dużych mieszkań i domów

Przeprowadzki dużych mieszkań i domów niosą ze sobą konieczność przetransportowania wielu rzeczy. Wybierając usługi profesjonalnej firmy, ograniczasz swój stres i obowiązki do minimum. Dla nas wielość mebli nie stanowi problemu. Zajmiemy się zaplanowaniem całego procesu, tak, by wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Metraż domu czy mieszkania nie gra roli – przeprowadzka z pakowaniem zostanie przeprowadzona z najwyższą starannością.

Natomiast jeśli potrzebujesz przez jakiś czas zostawić gdzieś część dobytku, zachęcamy do skorzystania z naszej przechowalni mebli. Jest to idealne rozwiązanie, gdy z różnych przyczyn odbiór nowego domu lub mieszkania przesunie się w czasie. Dzięki naszym bezpiecznym magazynom bez problemu przechowasz swoje wyposażenie.

Przeprowadzki mieszkań

​Korzystne warunki

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Świadczymy usługi w rozsądnej cenie, kompleksowo i zawsze na czas. Zostaw proces przeprowadzki w rękach fachowców. Wybierając naszą firmę otrzymujesz gwarancję, że twoje meble i sprzęty dotrą na miejsce bez żadnego uszczerbku.

Wywóz mebli

​Nasze usługi obejmują:

  • pakowanie i wynoszenie rzeczy,
  • zabezpieczenie i wywóz mebli,
  • zabezpieczenie i transport pianin,
  • zabezpieczenie i przewóz szkła,
  • zabezpieczenie i przewóz antyków,
  • załadunek i rozładunek mienia.
Firma przeprowadzkowa

Wywóz mebli

Jeżeli podczas przeprowadzek mieszkań wśród powierzonych nam dóbr są rzeczy, o które trzeba zatroszczyć się w szczególny sposób (m.in. szkło), prosimy o zgłoszenie tego wcześniej. Chcemy przygotować odpowiednie materiały, żeby przedmioty były całkowicie bezpieczne.