Przeprowadzki mieszkań

Firma AKCES z Warszawy oferuje kompleksowy zakres usług związanych z przeprowadzkami mieszkań. Jako grupa z wieloletnim doświadczeniem możemy zapewnić, że każdą przeprowadzkę przeprowadzamy w sposób komfortowy i bezstresowy, a przede wszystkim profesjonalny. Dbamy o każdy aspekt związany z procesem transportu dobytku. Dlatego wśród licznych świadczonych przez nas usług znajdują się przeprowadzki z pakowaniem. Zlecając nam zapakowanie mebli otrzymujesz całkowitą gwarancję bezpieczeństwa przewożonych przedmiotów. Oferujemy szeroki wachlarz usług, profesjonalną obsługę oraz dobrą organizację pracy. Do powierzonych nam zleceń zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując logistykę działań do typu obiektu, rodzaju przewożonych ładunków i potrzeb klienta.

Decydując się na współpracę z naszą firmą wybierasz usługi najwyższej jakości. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy zawsze pracują na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy zlecisz przewóz antyków, wymagający niezwykłej precyzji i ostrożności, transport szklanych, delikatnych przedmiotów, czy też przeniesienie mebli o dużych gabarytach – możesz być pewnym, że wszystko przebiegnie bezpiecznie. Transport mebli, dokumentów, sprzętu AGD czy urządzeń biurowych wykonujemy w sposób niezawodny i sprawny.

Przeprowadzki prywatne

Dokładamy wszelkich starań, byś w jak najkrótszym czasie mógł powrócić do korzystania ze swojego lokalu. Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka to duże wyzwanie dla domowników. Dzięki profesjonalnym usługom przeprowadzek prywatnych proces ten staje się łatwiejszy i szybszy. Obsługujemy cały przebieg przeprowadzki mieszkania – od zaplanowania, po pakowanie, transport, rozpakowanie, montaż oraz ustawienie przedmiotów i mebli na swoim miejscu. Ty musisz jedynie skontaktować się z nami i wybrać z oferty to, czego potrzebujesz.

Posiadamy flotę pojazdów, dostosowaną do różnych potrzeb klientów. Specjalistyczne pojazdy zapewniają przewożonym przedmiotom pełne bezpieczeństwo. Dzięki fachowej obsłudze Twoje mienie dotrze do nowego mieszkania w stanie nienaruszonym. Wiemy, jak zabezpieczyć Twój sprzęt RTV/AGD, meble i inne ważne dla Ciebie przedmioty. Zadzwoń do naszej siedziby w Warszawie, a weźmiemy na siebie wszystkie obowiązki związane z przeprowadzką mieszkania.

Przeprowadzki dużych mieszkań i domów

Przeprowadzki dużych mieszkań i domów niosą ze sobą konieczność przetransportowania wielu rzeczy. Wybierając usługi profesjonalnej firmy, ograniczasz swój stres i obowiązki do minimum. Dla nas wielość mebli nie stanowi problemu. Zajmiemy się zaplanowaniem całego procesu, tak, by wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Metraż domu czy mieszkania nie gra roli – przeprowadzka z pakowaniem zostanie przeprowadzona z najwyższą starannością. Natomiast jeśli potrzebujesz przez jakiś czas zostawić gdzieś część dobytku, zachęcamy do skorzystania z naszej przechowalni mebli.

Korzystne warunki

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Świadczymy usługi w rozsądnej cenie, kompleksowo i zawsze na czas. Zostaw proces przeprowadzki w rękach fachowców. Wybierając naszą firmę otrzymujesz gwarancję, że twoje meble i sprzęty dotrą na miejsce bez żadnego uszczerbku.

 

Firma przeprowadzkowa

 

Przeprowadzki mieszkań

​Nasze usługi obejmują:

  • pakowanie i wynoszenie rzeczy,
  • zabezpieczenie i wywóz mebli,
  • zabezpieczenie i transport pianin,
  • zabezpieczenie i przewóz szkła,
  • zabezpieczenie i przewóz antyków,
  • załadunek i rozładunek mienia.
Wywóz mebli

​Wywóz mebli

Jeżeli podczas przeprowadzek mieszkań wśród powierzonych nam dóbr są rzeczy, o które trzeba zatroszczyć się w szczególny sposób (m.in. szkło), prosimy o zgłoszenie tego wcześniej. Chcemy przygotować odpowiednie materiały, żeby przedmioty były całkowicie bezpieczne.

Firma przeprowadzkowa