Przeprowadzki Warszawa Ursynów

Interesuje Cię przeprowadzka na Ursynowie w Warszawie?

W firmie przeprowadzkowej AKCES mamy doświadczony zespół specjalistów, a także odpowiednie zaplecze techniczne – dlatego jesteśmy w stanie realizować zlecenia szybko, bezpiecznie i tanio. Tym samym dbamy o to, by przeprowadzka przebiegła bezproblemowo. Od wielu lat realizujemy zlecenia przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz osób prywatnych. Jeśli szukasz fachowców od przeprowadzek, to szukasz nas!

Przeprowadzki na warszawskim Ursynowie – domy i mieszkania

Chcesz przeprowadzić się na Ursynów lub z niego wyprowadzić?

Proponujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe domów i mieszkań, które są skrojone do Twoich potrzeb. Na każdym etapie służymy pomocą i radą, a także oferujemy wiele usług, które pozwalają oszczędzić czas oraz ułatwić cały proces. Naszym klientom zapewniamy: kartony, szafy kartonowe, taśmy, naklejki, folie i papier pakowy.

Poznaj naszą ofertę przeprowadzek całych domów i mieszkań!

Przeprowadzki na Ursynowie w Warszawie – firmy i instytucje

Chcesz szybko i tanio przeprowadzić przeprowadzkę na Ursynowie w Warszawie?

W firmie przeprowadzkowej AKCES dysponujemy odpowiednim sprzętem do przeprowadzania przedsiębiorstw wszystkich branż, instytucji publicznych, biur, bibliotek i archiwów. Mamy też doświadczenie w transporcie ładunków wrażliwych. Z nami przeprowadzka pójdzie jak z płatka!

Poznaj naszą ofertę przeprowadzek firm i instytucji!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty przeprowadzek na warszawskim Ursynowie, to zapraszamy do kontaktu. Można do nas zadzwonić, napisać maila lub wykorzystać specjalny formularz w zakładce KONTAKT. Przyjmujemy także w naszych warszawskich oddziałach na Mokotowie (ul. Podchorążych 37/5) i Woli (ul. Górczewska 122A).

Nr. tel. stac.: 22 840 62 48

Nr. tel. Kom.: +48 604 429 171

Adres e-mail: akces.przeprowadzki@wp.pl