Jak łatwo i niedrogo przenieść firmę lub prywatne mieszkanie?

Przeprowadzka to coś, co większość z nas zna z autopsji. Pierwsze skojarzenie to chaos. Niezależnie od tego, jak dobrze się do przeprowadzki przygotujemy, nie unikniemy nieporządku, lekkiej dezorganizacji i zmęczenia. Ale na pewno możemy sobie znacznie ułatwić zadanie, decydując się na wsparcie firmy przeprowadzkowej. Właśnie takie wsparcie zapewniamy naszym Klientom.

Co warto wiedzieć przy zmianie mieszkania lub lokalizacji biura?

Trudno określić, który rodzaj przeprowadzki stawia przed firmą przeprowadzkową większe wyzwanie. Tak naprawdę każda przeprowadzka jest inna – inne są oczekiwania klientów, terminy, odległości, które trzeba pokonać. Ważne jest, aby  firma przeprowadzkowa, na usługi której się decydujemy była na tyle godna zaufania, abyśmy byli gotowi całkowicie zdać się na nią w tym niełatwym momencie, jakim jest często zmiana miejsca zamieszkania lub pracy.

Jakie usługi oferują firmy zajmujące się przeprowadzkami?

Większość firm przeprowadzkowych świadczy na życzenie usługę kompleksową – od stosownego zabezpieczenia i spakowania wszystkich sprzętów, poprzez ich przewiezienie i rozpakowanie na miejscu. Spora część klientów decyduje się jedynie na usługę przewiezienia rzeczy, ale stopniowo sytuacja zmienia się na rzecz wyboru pełnego wsparcia ze strony firmy przeprowadzkowej. Usługi przeprowadzki w Warszawie stają się coraz powszechniejsze ze względu na większą mobilność naszego społeczeństwa i coraz więcej osób docenia możliwość jej zlecenia od A do Z profesjonalistom.

Jak obniżyć koszty usług przy zmianie mieszkania?

Ze względu na coraz większą ilość firm przeprowadzkowych na rynku, klienci są w komfortowej sytuacji, mogąc wybierać wśród ofert najbardziej atrakcyjnych cenowo.

Kiedy rozpoczynamy poszukiwania, warto wysłać zapytanie ofertowe do kilku firm po to, aby mieć wiarygodny obraz rynkowych cen. Na jakości usługi na pewno nie warto oszczędzać, ale pamiętajmy, że ceny mogą podlegać negocjacjom. Firmie przeprowadzkowej też na pewno zależy na kliencie.

Jakie jest znaczenie ubezpieczenia podczas zmiany mieszkania?

To, na co powinniśmy koniecznie zwrócić uwagę, analizując oferty firm przeprowadzkowych, to kwestia posiadania (lub braku) ubezpieczenia OC przeprowadzki. Jeżeli firma takie ubezpieczenie posiada (pomimo iż formalnie nie jest ono obowiązkowe), wówczas możemy być spokojni o nasze sprzęty i transportowane meble. Dzięki OC, w przypadku zaistnienia jakiejkolwiek szkody na naszym mieniu, możemy liczyć na rekompensatę od ubezpieczyciela. Stąd warto decydować się na współpracę z firmami, które OC posiadają.

Dodaj komentarz