Przeprowadzki firm w Warszawie

Przeprowadzki firm to nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonej, działającej od wielu lat na rynku firmy. Przygotowanie sprzętu i transport powinny odbyć się sprawnie i bez żadnych niespodzianek, które mogłyby zakłócić organizację pracy, a co za tym idzie, drogo kosztować przedsiębiorców. AKCES z siedzibą na warszawskim Mokotowie to firma, która świadczy usługi przeprowadzkowe już od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala na szeroki zakres działań, w którym zawsze uwzględniamy specyfikę obsługiwanego obiektu. Jeśli planujesz przeprowadzkę firmy i chcesz, by została wykonana jak najszybciej i jak najbardziej profesjonalnie, skorzystaj z oferty, która wpisuje się w oczekiwania przedsiębiorstw o wielu różnorodnych profilach działalności.

Przed realizacją usługi przeprowadzkowej  niezbędny jest szczegółowy wywiad, czyli omówienie z klientem zakresu działań i stworzenie planu pracy, w którym uwzględniamy również godziny popołudniowe i wieczorne. Przeprowadzka biura powinna w jak najmniejszym stopniu ingerować w organizację pracy, dlatego wybór terminu i czasu jej przeprowadzenia jest kluczowy. Jeśli masz wątpliwości jak skutecznie zaplanować usługę przeprowadzkową, doradzimy w wyborze najlepszych rozwiązań logistycznych. Niejednokrotnie mieliśmy okazję sprawdzić się w trudnych warunkach, dzięki czemu mamy pewność, że poradzimy sobie w każdej sytuacji dotyczącej przeprowadzek firm i biur. Od wielu lat zajmujemy się przeprowadzkami małych i większych podmiotów gospodarczych, archiwów, szkół, instytucji, bibliotek oraz różnego typu innych obiektów.

Usługi dopasowane do potrzeb klienta

Wykonujemy transport na terenie całego kraju i oferujemy indywidualnie przygotowywany cennik dla klientów biznesowych. Usługi przeprowadzkowe dedykowane są każdej firmie, niezależnie od branży i wielkości. Dokonujemy dokładnej wyceny i ustalamy szczegóły z klientem, takie jak: rodzaj transportu, termin i docelową lokalizację, w którą mają trafić przewożone rzeczy. Po ustaleniu wszelkich detali i zawarciu porozumienia, podpisujemy umowę, która reguluje wszelkie zasady i koszty. W pracy wykorzystujemy nowoczesną flotę pojazdów, dzięki czemu przeprowadzki firm mogą być szybkie, sprawne i nieuciążliwe dla pracowników. Jesteśmy solidnym i fachowym wsparciem dla każdego przedsiębiorcy.

 

 

Specjalistyczne materiały pakowe

Dbamy o właściwą organizację przeprowadzek transportu – do zabezpieczenia mienia firmowego wykorzystujemy specjalistyczne materiały pakowe (urządzenia biurowe, meble, dokumentacja firmowa).

Przeprowadzka biur i firm - Samochód

Dysponujemy flotą samochodową spełniającą standardy bezpiecznych usług dla różnego rodzaju załadunku, co wpływa również na ogólną minimalizację kosztów przeprowadzki każdej firmy.

Przeprowadzki biur i firm

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h przez 7 dni w tygodniu. ​